+48 459 581 007
sprawy karne prawnik nowy sacz

SPRAWY KARNE

Oferujemy reprezentację podejrzanych/oskarżonych/skazanych jako adwokat obrońca.
Wykonujemy obowiązki adwokata obrońcy w sprawach karnych, o wykroczenia oraz w tych karnoskarbowych.
Specjalizujemy się również w sprawach karnych związanych z wykroczeniami w ruchu drogowym. Jesteśmy w stanie pomóc w odzyskiwaniu prawa jazdy, a także w rozwiązywaniu problemów związanych z blokadą alkoholową – zaangażowany w swoją pracę adwokat robi wszystko, by nieść pomoc nawet w trudnych przypadkach.

Prowadzimy sprawy karne – naszym adwokatom zaufali już klienci z Małopolski: Nowego Sącza i Gorlic

Sprawy karne obejmują postępowanie, którego celem jest ustalenie, czy został popełniony czyn zabroniony mający postać przestępstwa lub wykroczenia. W tego rodzaju sprawach konieczna jest pomoc prawna adwokata, którego zadaniem jest udowodnienie niewinności klienta, a w przypadku jego winy – podjęcie działań skutkujących złagodzeniem kary. Będziemy z Wami na każdym etapie postępowania, aby móc kontrolować jego przebieg, wybrać linię obrony, a także być najlepszym możliwym oparciem dla osób, które nam zaufały. Podjęte przez nas czynności mogą korzystnie wpłynąć na końcowy wynik procesu. Co więcej, nasze usługi dotyczą także udzielenia pomocy klientowi w uzyskaniu przez niego blokady samochodowej – urządzenia zamontowanego w aucie posiadającego specjalny element mechanizmu, w który kierowca musi dmuchnąć. Jeśli w wydychanym przez niego powietrzu jest wyczuwalny alkohol, samochód nie uruchomi się. Zaufało nam już wielu klientów z Małopolski – Nowego Sącza czy Gorlic – ale swoją ofertę kierujemy również do osób zamieszkałych poza tym obszarem.
Skazany
blokada alkoholowa

Reprezentowanie pokrzywdzonych jako adwokat – pełnomocnik

Osobom pokrzywdzonym i poszkodowanym przestępstwem zapewniamy profesjonalną pomoc prawną celem zabezpieczenia ich praw oraz uzyskania odszkodowania od sprawcy lub ubezpieczyciela.
Jeśli macie Państwo założoną sprawę karną, jesteśmy w stanie pomóc w zakresie udowodnienia niewinności lub maksymalnego złagodzenia kary. Zawsze staramy znaleźć się argumenty pozwalające na korzystny finał rozstrzyganej sprawy sądowej. Do kontaktu zapraszamy wszystkich zainteresowanych nie tylko z Małopolski, gdzie zlokalizowana jest nasza kancelaria (z Gorlic czy Nowego i Starego Sącza), lecz także z całego kraju.
KANCELARIA ARTEMIUS