+48 459 581 007

Obsługa prawna firm oraz zamówień procesów publicznych

Obsługa prawna firm, przedsiębiorców, spółek oraz stowarzyszeń i fundacji to podstawowa specjalizacja kancelarii Artemius. Z naszą pomocą klienci mogą skupić się na prowadzeniu biznesu oraz na rozwoju firmy, podczas gdy my sprawujemy nadzór nad stroną prawną przedsięwzięć. Zajmujemy się m.in. analizą i negocjacją umów handlowych, a także obsługą zamówień procesów publicznych. Ponadto pomagamy klientom przejść przez proces zakładania lub przekształcenia spółek. Prowadzenie wszelkiego rodzaju firm bądź działalności potrafi być pracochłonne i wymagające, dlatego zdecydowanie warto postawić na zespół prawników, który zajmie się częścią obowiązków. Szczególnie zakładanie oraz przekształcanie spółek może być kłopotliwe, zwłaszcza w tych przypadkach, gdy jest to pierwsza działalność potencjalnego inwestora.

Nasza Oferta

Bieżące doradztwo oraz obsługa zarządu, przygotowywanie wszelkiego rodzaju umów, obsługa zamówień procesów publicznych, regulaminów, projektów uchwał i protokołów.
Sporządzamy, analizujemy oraz negocjujemy umowy handlowe celem jak najszerszego zabezpieczenia interesów majątkowych klientów.
Takie sprawy traktujemy priorytetowo – dzięki współpracy z wieloma kancelariami komorniczymi pomagamy odzyskać należne naszym klientom pieniądze.
Ochrona przed roszczeniami oraz pełna reprezentacja klientów w procesach sądowych, postępowaniach podatkowych i administracyjnych.
Obsługa procedury rejestracyjnej w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej oraz Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej – patent europejski.
To tylko niektóre z naszych specjalizacji. Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie:

+ zakładania spółek, obsługach fuzji i przekształceń,

+ przygotowywania opinii prawnych,

+ zwalczania nieuczciwej konkurencji.

obsługa prawna spółek nowy sącz

Zakładanie/przekształcanie spółek w Małopolsce? Klienci ze Starego i Nowego Sącza czy Gorlic już nas wybrali!

Obsługa prawna firm to nasza profesja! Jednak nie tylko ona wchodzi w zakres świadczonych przez nas usług. Pomożemy także w negocjowaniu umów handlowych, które ochronią biznes naszego klienta, jak również w rejestracji znaków towarowych. W dodatku jeśli mają Państwo problemy związane z założeniem pierwszej spółki – możecie na nas liczyć! Należycie zajmiemy się, pod względem prawnym, firmą naszego klienta, zważając również na to, jak ważne w jej prowadzeniu są terminowość i poszanowanie prawa. Oprócz bycia pomocnikiem w zakresie zakładania czy przekształcania spółki pełnimy także funkcję reprezentanta klienta w procesach podatkowych, sądowych czy administracyjnych. Mówi się, że każdy biznes rządzi się swoimi prawami – jednak nie jest to do końca prawda, gdyż wszystkich przedsiębiorców obowiązują te same przepisy prawne, a w Kancelarii Adwokackiej Artemius znamy je doskonale, od A do Z. Przekształcenie spółek, zwalczanie nieuczciwej konkurencji bądź przygotowywanie umów to tylko niektóre ze świadczonych przez nas usług. Klienci ze Starego i Nowego Sącza, Gorlic, a także innych miast położonych w Małopolsce już nam zaufali, teraz czekamy na Was!
KANCELARIA ARTEMIUS