+48 459 581 007
Odszkodowania prawnik nowy sacz

Odszkodowania powypadkowe, za niesłuszne skazanie i nie tylko

Adwokaci naszej kancelarii specjalizują się w dochodzeniu odszkodowań należnych osobom poszkodowanym i członkom ich rodzin. Jako kancelaria odszkodowawcza oferujemy kompleksowe wsparcie prawne na każdym etapie postępowania likwidacyjnego, a także przed sądem – niezależnie od przyczyny powstania szkody oraz bez względu na karny lub cywilny charakter prowadzonej sprawy. Przydzielony adwokat w należyty sposób zajmie się procesem o odszkodowanie. Pragniemy również przypomnieć, że działamy na terenie całego kraju, a nie tylko w okolicach województwa małopolskiego.

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE, ZA NIESŁUSZNE SKAZANIE I NIE TYLKO

Podstawowe kategorie spraw oraz dochodzone przez adwokatów odszkodowania, które można uzyskać dzięki skorzystaniu z usług Kancelarii Adwokackiej Artemius:
 • odszkodowania za szkody osobowe – odszkodowania i zadośćuczynienia pieniężne, renty za doznane obrażenia ciała czy rozstrój zdrowia (odszkodowania oraz zadośćuczynienia za wypadek z tytułu polisy OC),
 • zadośćuczynienie pieniężne oraz renta za śmierć bliskiej osoby,
 • zwrot utraconych w związku ze szkodą dochodów i poniesionych kosztów leczenia,
 • odszkodowania majątkowe i komunikacyjne, np. z tytułu uszkodzenia domów lub mieszkań, odszkodowania z polis OC i AC itd,
 • odszkodowania z tytułu kradzieży i uszkodzenia samochodów, motocykli, maszyn oraz innych pojazdów itd.
 • odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy od pracodawcy oraz ZUS,
 • odszkodowania z tytułu wypadków przy pracy od ZUS,
 • odszkodowania dla rolników,
 • odszkodowania z tytułu błędów w sztuce lekarskiej od szpitala oraz lekarza,
 • odszkodowanie za niesłuszne zatrzymanie/aresztowanie,
 • odszkodowanie za niesłuszne skazanie.
Jako kancelaria odszkodowawcza jesteśmy znającym prawo oraz procedury zespołem prawników i adwokatów. Wiemy, kiedy, a także jakie działania podejmować, aby uzyskać dla naszych klientów pełne odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz świadczenia innego typu, np. rentę lub zwrot kosztów leczenia. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi odszkodowań nie tylko w Nowym Sączu, ale również w okolicznych miastach – Starym Sączu i Gorlicach – oraz w pozostałych rejonach kraju.

Odszkodowania powypadkowe

Jednym z najczęściej rozpatrywanych przez sąd rodzajów finansowych rekompensat są odszkodowania powypadkowe. Ich celem jest pokrycie szkód zarówno rzeczowych, jak i osobowych. Choć procedura uzyskania tego typu kompensaty zazwyczaj nie stanowi problemu, to zdarzają się skomplikowane przypadki, w których niezbędna może okazać się pomoc znających się na odszkodowaniach adwokatów. Nasz zespół pomaga klientom w tego typu sprawach – najczęściej wtedy, gdy ubezpieczyciel z nieuzasadnionego powodu odmawia wypłaty odszkodowania lub wypłacił jego zaniżoną kwotę. O odszkodowanie powypadkowe można ubiegać się np. wskutek kolizji komunikacyjnej czy w innych przypadkach, w których doszło do uszkodzenia zarówno ciała lub zdrowia psychicznego, jak i części majątku, np. samochodu. Od lat jesteśmy kancelarią odszkodowawczą, dlatego rozumiemy, że walka o otrzymanie rekompensaty jest ciężkim oraz frustrującym procesem. Jeśli potrzebujecie wsparcia prawnego dot. wypłaty odszkodowania, zapraszamy do naszego biura w Nowym Sączu lub skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej kancelarii.

Odszkodowania za niesłuszne zatrzymanie lub skazanie

Odszkodowania można domagać się również w przypadku niesłusznego zatrzymania lub skazania. Batalia sądowa o tego typu rekompensatę to skomplikowany proces, a uzyskanie w takiej sprawie korzystnego orzeczenia sądowego jest praktycznie niemożliwe bez odpowiedniej pomocy prawnej. Nasza kancelaria odszkodowawcza chętnie pomoże wszystkim osobom, które domagają się odszkodowania za niesłuszne zatrzymanie lub skazanie. W tego typu procesach doskonale sprawdza się ogromne zaangażowanie naszego zespołu. Jeśli szukacie rzetelnych adwokatów od odszkodowań – zapraszamy do kontaktu.
KANCELARIA ARTEMIUS